ارتباط با رییس اصناف

جستجو

کمیسونها و اتحادیه ها

اطلاعیه ها و بخشنامه ها

آمار بازدیدکنندگان

  • افراد آنلاین: 0
  • بازدید امروز: 0
  • بازدید دیروز: 0
  • بازدید کل: 607083
  • ورودی موتورهای جستجو : 23960
  • IP شما: 34.238.190.122

آخرین اجلاس اتاق اصناف

برگزاری یازدهمین اجلاس عمومی اعضاء اتاق اصناف مرکز استان فارس در سال 96

آخرین جلسه اجلاس عمومی ماهانه اتاق اصناف دیروز سه شنبه مورخ 1396/12/21 راس ساعت 15:30 بعدازظهر با حضور روسای محترم اتحادیه ها و مشارکت فعالانه آنها در تصمیم گیری برای دستور کار جلسه در محل سالن اجتماعات اتاق اصناف برگزار گردید.


در این جلسه سرهنگ ملک زاده، رئیس پلیس محترم اطلاعات و امنیت فرماندهی نیروی انتظامی فارس و سرهنگ جوکار، مدیریت محترم اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس نیز حضور داشتند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان فارس در ابتدای جلسه سید محمود هاشمی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و خوش آمدگویی به حضار و مهمانان در رابطه با مسائل روز جامعه به ایراد سخنرانی پرداختند. و سپس از سرهنگ ملک زاده، رئیس پلیس محترم اطلاعات و امنیت فرماندهی نیروی انتظامی فارس جهت سخنرانی و مطرح نمودن نحوه همکاری و همچنین ارائه پیشنهاداتی در راستای افزایش همکاری فی مابین اتاق اصناف و اداره انتظامی دعوت نمودند.
سرهنگ ملک زاده ضمن ایراد سخنانی در راستای مشکلات جامعه و چگونگی تعامل و برخورد با آنها, به طور ویژه به پیامدهای بی توجهی و سهل انگاری در برگزاری جشن باستانی آخرین چهارشنبه سال توسط شهروندان اشاره نمودند و ضمن ارائه توصیه هایی مفید از روسای اتحادیه درخواست نمودند به اعضای زیر مجموعه خود نیز اطلاع رسانی نمایند، تا از ایجاد مشکل برای خانواده ها در شروع سال جدید حدالامکان جلوگیری گردد و شاهد مراسمی در شان ایران و ایرانی و با خوشی و سلامتی باشیم.
پس از آن بحث پرسش و پاسخ مطرح گردید و روسای اتحادیه های صنفی مشکلات و مسائل خود را با پلیس امنیت مطرح نمودند و سرهنگ ملک زاده متقبل شد در حوزه اختیارات و وظایف خود حتما در این موارد ترتیب اثر داده و پیگیری نمایند.
در ادامه آمار بیش از 18000 مورد بازدید، شناسایی، اقدام به پلمپ، و فک پلمپ صورت پذیرفته در سال96 به استحضار حضار رسید و آمار واحدهای شناسایی شده توسط بازرسی و گشت اجرائیات و شناسایی اتاق اصناف که قریب به 9000واحد صنفی در سال96 را شامل میشد به تفکیک اتحادیه و همچنین در راستای اجرای ماده 27 و 28قانون نظام صنفی حدود 10000مورد درخواست اقدام به پلمپ از طرف اتحادیه های صنفی صادر گردیده بود که به تفکیک اقدامات صورت گرفته توسط واحد اجرائیات و ساماندهی مستقر در اتاق اصناف مرکز استان فارس به روسای مربوطه تحویل گردید.
ضمنا سخنرانان پیش از دستور نیز سخنانی ایراد نمودند و پس از آن دستور کار جلسه قرائت گردید و با رای مخفی نظرخواهی گردید.
در پایان جلسه با ذکر صلواتی بر حضرت محمد مصطفی (ص) مختومه گردید.
تارخ درج خبر : 22/12/1396 ساعت 13:59

تاریخ درج :  1396/12/22

تعداد بازدیدها : 667
 

ارسال نظر


نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پیام رهبر

تبلیغات

مرکز طراحی وب زئوس

لینک های مفید

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟